Luty

4 lutego kilkanaście osób z Naszego Ośrodka zostało zaproszonych na zabawę karnawałową organizowaną przez ŚDS w Cergowej. Zabawa była połączona z dwudziestoleciem ŚDS-u w Cergowej.Była fajna muzyka,poczęstunek na koniec odbył się pokaz magii i iluzji.

11 lutego sześciu podopiecznych z Naszego Ośrodka zostało zaproszonych na zabawę Walentynkowa do Ropczyc. Było parę ośrodków. Byl poczęstunek,muzyka i miła atmosfera. Fajnie spędziliśmy czas.

12 lutego Nasz Ośrodek zorganizował zabawę Walentynkową. Była fajna muzyka,zdjęcia oraz poczęstunek.Były też pączki i faworki z okazji tłustego czwartku.

23 lutego Nasz Ośrodek wybrał się do Kina przy Bieszczadzkim Domu Kultury w Lesku na film pt”Dalej Jazda 2″.

Dodaj komentarz