Marzec

3 marca kilkunastu podopiecznych wybrało się do Biblioteki Leskiej na lekcje biblioteczna. Na zajęciach mówiliśmy o ludziach niewidomych,poznawaliśmy tez alfabet Braille’a układaliśmy swoje imię tym alfabetem.Zajęcia były bardzo ciekawe i pouczające.

6 marca Nasz Ośrodek zorganizował Dzień Kobiet. Był krótki program artystyczny przygotowany przez panów,każda kobieta otrzymała indywidualne życzenia,tulipana i zajadaliśmy się pizzą.

11 marca nasz Ośrodek wybrał się do kina przy Bieszczadzkim Domu Kultury w Lesku na film pt „Za duży na bajki 3 „

19 marca kilku podopiecznych z Naszego Ośrodka wybrało się do kilku instytucji przywitać wiosnę.Byliśmy w Miejskiej bibliotece,w Bieszczadzkim Domu Kultury,Leskim Centrum Edukacji Sportu i Promocji,Siłowni Power Fit ,Delikatesy Piotruś Pan,Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lesku ,Gabinecie Fizjoterapii Beata Grześ.Przygotowaliśmy papierowe bociany robione własnoręcznie,które były symbolem nowego początku i nadziei,bociany trafiły również do przechodniów.Wiosna potrafi zaskoczyć.

31 marca Nasz ośrodek przygotował Śniadanie Wielkanocne.Był krótki program artystyczny przygotowany przez uczestników.Czytaliśmy fragmenty wierszy związanych z Wielkanocą.Jedliśmy tez potrawy Wielkanocne.Było milo i nastrojowo.

Dodaj komentarz