8 stycznia Nasz Ośrodek zorganizował zabawę Noworoczna. Była muzyka, poczęstunek, zdjęcia przy dekoracji i dobra zabawa. Wszyscy fajnie spędzili czas.
23 stycznia Nasz Ośrodek wybrał się na kulig do Łopienki. Zobaczyliśmy Cerkiew w Łopience było też ognisko i kiełbaska. Było bardzo wesoło.
29 stycznia obchodziliśmy „Światowy dzień puzzli” kilku podopiecznych z naszego ośrodka uczestniczyło w spotkaniu z okazji tego dnia w bibliotece Leskiej.
29 stycznia wybraliśmy się do Kina przy Bieszczadzkim Domu Kultury w Lesku na film pt. „Psoty”.







