1 kwietnia Nasz Ośrodek wybrał się do Kina przy Bieszczadzkim Domu Kultury na film pt „Najświętsze Serce Jezusa”.
22 kwietnia podopieczni i opiekunowie wybrali się na wycieczkę do Przemyśla. Zwiedziliśmy Dworzec PKP w Przemyślu ,spacerowaliśmy po Rynku,odwiedziliśmy Kościół Franciszkanów oraz Architekturę św. Jana Chrzciciela w Przemyślu.Na koniec wycieczki udaliśmy się na Wzgórze Zamkowe skąd podziwialiśmy piękne widoki na miasto.Wszyscy byli zadowoleni z wycieczki. Fajnie spędziliśmy wspólny czas.


