Czerwiec

3 czerwca uczestnicy naszego Ośrodka wybrali się do kina przy Bieszczadzkim Domu Kultury w Lesku. Mięliśmy okazję obejrzeć   film pt.”Mój pies Artur”. Film był bardzo ciekawy i wzruszający.

6 czerwca grupa kilkunastu podopiecznych Naszego Domu wybrało się do Rzeszowa na pokaz mody.”Paryż  w Rzeszowie” organizowany przez Stowarzyszenie Józefy Jaklińskiej w Rzeszowie oraz Centrum Kulturalno-Handlowe Millennium Hall. Podczas prezentacji można było zobaczyć wiele ciekawych strojów prezentowanych przez osoby niepełnosprawne.

6 czerwca kilkunastu podopiecznych Naszego Domu uczestniczyło w 9 Edycji konkursu filmowego Środowiskowych  Domów Samopomocy w Spie. Tegorocznym tematem konkursu był hasło „Bohaterem Być”. Uczestnicy naszej placówki przygotowali film za który otrzymali dyplom.

20 czerwca kilku podopiecznych Naszego Domu wybrało się na Drezyny w Uherce. W wyjeździe udział wzięły także Ośrodki ŚDS Wolica, ŚDS Ustrzyki Dolne, ŚDS Nowosiółki, ŚDS Dynów i SDS Zagórz. Po fajnej  podroży Drezynami odbyła się zabawa integracyjna organizowana przez Nasz Ośrodek

Tekst: Eliza Banyś